Apie mus

UAB „SOLEMLUX“ istorija prasidėjo 2008 metais nuo mažos, bet labai užsispyrusios komandos. Praėjo vos 10 metų, o įmonė per tą laiką spėjo tapti viena iš lyderių žaliuzių ir kitų apsaugos nuo saulės produktų rinkoje Lietuvoje.

UAB „SOLEMLUX“ savo klientams siūlo platų prekių asortimentą: žaliuzes, roletus, tinklelius nuo vabzdžių, markizes, romanetes bei kitą produkciją. Mes manome, kad žaliuzės ar roletai nėra vien tik techninė detalė valdyti šviesai namuose. Tai labai svarbi interjero dalis, galinti tapti bet kurių namų akcentu ar vientiso dizaino elementu.

2018-aisiais įmonė pristatė naują prekinį ženklą – Solemlux. Šio ženklo įvedimas tapo tarsi perėjimu į naują vystymosi etapą, nes tuo pat metu verslas ėmė sparčiai plėstis ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Simboliška, bet tais pačiais 2018 m. įmonė buvo apdovanota ženklu „Stipriausi Lietuvoje“ ir pelnė garbingą metų Gazelės apdovanojimą kaip vienas sparčiausiai augančių verslų Lietuvoje.

Komanda yra stiprybė

Mes didžiuojamės savo komanda. Tik darnaus ir tikslingo darbo dėka įmonė pasiekė tokių aukštų rezultatų. Solemlux komandą sudaro 35 įvairių sričių specialistai, turintys ilgametę darbo su žaliuzėmis patirtį. Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas turi realią galimybę savo rankomis ar idėjomis prisidėti prie produktų gerinimo ir tobulinimo. Sujungus į vieną vietą inovatyvias idėjas, modernius techninius sprendimus, žinias bei patirtį galime savo klientams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus. Juk geriausi produktai visuomet gimsta iš didelio noro, komandinio darbo ir užsidegimo.

Nuolatinis tobulėjimas

Mes esame įsipareigoję sau ir savo klientams nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją ir produkcijos kokybės kartelę, remiantis kasmet pasirodančiais moderniais ir vis patogesniais vartotojui sprendimais. Tuo tikslu nuolat sekame situaciją pasaulyje, dažnai dalyvaujame parodose ir konferencijose, iš kurių parsivežtas naujas žinias ir patirtį pritaikome savo produkcijos gamyboje. Taigi, visi Solemlux parduodami gaminiai atitinka šiuolaikines pasaulines tendencijas ir kokybės standartus.

Tobulėjame ne tik mes, bet ir mūsų verslo procesai. Šiuo metu Solemlux (UAB „SOLEMLUX“) įgyvendina projektą „Verslo valdymo sistemos pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicinių veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“. Pagrindinis šio projekto tikslas yra padidinti įmonės produktyvumą ir konkurencingumą, įdiegiant elektroninę verslo valdymo sistemą.

Spartus augimas

Per dešimtmetį įmonė labai reikšmingai pasistiebė Lietuvos rinkoje. Klientai įvertino produkcijos patrauklumą, aukštą kokybę ir optimalias kainas. Išsiplėtus užsakymų pobūdžiui ir kiekiui, 2018 metais buvo pastatyta nauja erdvi 1500 m2 įmonės gamykla. Joje įrengta moderni įranga, užtikrinanti patogesnį darbuotojų darbą, didesnes gamybos apimtis, platesnes galimybes, modernesnį išteklių valdymą ir dar aukštesnę produkcijos kokybę.

Esame visuomet šalia kliento

Mūsų įmonės misija – išspręsti kliento problemą, pasiūlant būtent jam tinkamą sprendimo būdą ir jį įgyvendinant nuo pradžios iki galo. Esame lankstūs, gerbiame savo klientus ir rūpinamės jais visais bendradarbiavimo etapais.

Klientui pageidaujant, atvykstame į jo namus ir nemokamai atliekame matavimus, reikalingus įgyvendinti užsakymui. Dažniausiai žmonėms tai suteikia pasitikėjimo, kad viskas bus atlikta tinkamai. Be to, vizito metu klientai visada turi galimybę pasitarti su mūsų specialistu, jeigu kyla papildomų klausimų.

Mes vertiname laiką ir žinome, kaip svarbu yra gauti greitą ir išsamų atsakymą, todėl turime sau užsibrėžę taisyklę – atsakyti į kiekvieną užklausą per 24 valandas. Žinoma, visuomet stengiamės tai padaryti ir dar greičiau.

Svarbiausios Solemlux vertybės, neatsiejamos nuo įmonės yra:

  • Modernūs, aukščiausios kokybės apsaugos nuo saulės sprendimai namams;
  • Saugi, patikrinta ir patogi klientui produkcija;
  • Operatyvus kliento problemos sprendimas;
  • Dėmesys kiekvienam pirkėjui;
  • Optimalus kainos ir kokybės santykis;
  • Produkcijos prieinamumas visoje Lietuvoje.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas