Fasado horizontalios žaliuzės

Kaina nuo: 101.37 EUR/m*

Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Fasado žaliuzės iki šiol yra vienas efektyviausių sprendimų, norint apsaugoti patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių ir perkaitimo šiltuoju metų sezonu. Tai ypač dažnas sprendimas tuomet, kai patalpose yra įrengti dideli langai, o juos uždengti įprastomis žaliuzėmis ar roletais sudėtinga. Tokiu atveju galima rinktis fasado žaliuzes, kurios ne tik apsaugos patalpą nuo perkaitimo, bet ir sukurs išskirtinį pastato interjerą.

 

Fasado žaliuzės tai ilgus metus tarnaujantys gaminiai, patalpai suteikiantys vėsos bei sumažinantys pastato kondicionavimo išlaidas. Kaip ir montuojant įprastas žaliuzes patalpos viduje, taip ir nusprendus įsirengti fasado žaliuzes, svarbu žinoti, jog žaliuzių plokštelių pakrypimo kampą pasirenkate patys, tad galite reguliuoti šviesos nukreipimą į Jums reikalingą vietą patalpoje.

 

Svarstote apie patikimiausią sprendimą apsaugoti patalpas nuo saulės bei užtikrinti, kad apsauga būtų kokybiška? Susisiekite su mumis, mes įvertinsime Jūsų namų ar biuro pastatą ir patarsime, kurios mūsų siūlomos fasado žaliuzės gali padėti Jūsų patalpose sukurti malonią atmosferą.

 

Kuo pasižymi fasado žaliuzės?

  • Leidžia sutaupyti vietos
  • Padeda išlaikyti tvarką patalpoje
  • Patogus automatinis arba rankinis valdymo mechanizmas
  • Patogus reguliavimas, šviesą nukreipiant į konkrečią vietą patalpoje
  • Lengvai pritaikomos net norint uždengti nestandartinių išmatavimų langus
  • Fasado žaliuzės atsparios drėgmei, kaitrai, vėjui bei kitiems aplinkos veiksniams


tech1
Gaminio komplektacija

Fasado žaliuzių dėžės pagamintos iš aliuminio skardos, kreipiančiosios arba nerūdijančio plieno trosai, aliumininės juostelės, valdymo mechanizmas.

tech1
Valdymo būdas

Rankiniu arba automatiniu valdymo mechanizmu patogu žaliuzes nuleisti arba pakelti į norimą aukštį, pakreipti juostelių kampą. Norint žaliuzes reguliuoti automatiškai, galima pasirinkti nuotolinį valdymą pulteliu arba jungikliu.

tech1
Montavimas

Priklausomai nuo to, kokią erdvę norite uždengti, fasado žaliuzes reikia montuoti prie lango rėmo, sienoje arba ant sienoje esančios nišos.

tech1
Vamzdžio skersmuo

50-90 mm REIKIA PAVEIKSLIUKO

tech1
Gamintojas

UAB „SOLEMLUX“

tech1
Garantija

24 mėn.

 

 

 

Valdymo principas

Pagal pasirinktą valdymo būdą: rankinį arba automatinį, fasado horizontalias žaliuzes galėsite nuleisti, pakelti bei vartyti.

Juostelių plotis

60 ir 65 mm

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas