5 priežastys rinktis mini roletus, o ne užuolaidas

Langus puošiančios užuolaidos dažniausiai siejamos su namų jaukumu, šiluma ar net prabanga. Tuo tarpu, roletai asocijuojasi su biuro ar kitos įstaigos interjeru, gana oficialiu ir šaltoku stiliumi. Visgi, tai gana konservatyvus mąstymas, mini roletai savo plačiu asortimentu gali nustebinti net ir išrankiausią pirkėją, o būna ir taip, kad jie yra nepakeičiamas pasirinkimas. Štai keletas gyvenimiškų situacijų, kai mini roletai tiesiog „nušluosto nosis“ užuolaidoms.

Jei maža erdvė…

Šiuolaikiniai butai dažniausiai negali pasigirti dideliais miegamaisiais ar svečių kambariais.  Paprastai šiose namų erdvėse telpa tik lova, spinta, naktiniai staliukai, o geriausiu atveju kampe prisiglaudžia ir komoda.  Kita vertus, būtent miegamajame norime daugiausiai privatumo, o tada iš iškyla dilema: sunkios naktinės užuolaidos ar roletai? Mažose patalpose neabejotinai geresnis pasirinkimas yra grakštūs ir papildomos vietos neužimantys mini roletai, kuriuos galima tvirtinti ir prie lango, ir virš jo. O štai naktinės užuolaidos nedideliam miegamajam gali suteikti tik dar daugiau papildomo visai nereikalingo sunkumo. Tiesa, jei miegamojo niekaip negali įsivaizduoti be užuolaidų, išeitis visada yra – rinkitės ypač plono audinio dienines užuolaidas, o roletus, pritvirtintus prie lango, naudokite tada, kai norėsis pasislėpti nuo vaizdo už lango.

Jei esate alergiškas

Termometro stulpeliui šoktelėjus gerokai aukščiau nulio, ne visi gali džiaugtis pavasariškai orais. Nemažai daliai žmonių prasideda šienligė, kurios simptomus pasunkina dulkės namuose. Užuolaidos išties yra ta vieta, kurioje dulkių apstu, ypač tada, jei jos puoštos įvairiais nėriniais ar iškiliais raštais. Tiesa, ant roletų taip pat kaupiasi dulkės, tačiau jų kiekis yra nepalyginamai mažesnis. Be to, roletus visada galina nuvalyti drėgna šluoste, o užuolaidas tenka skalbi, vėliau lyginti ir vėl kabinti ant langų. Tad roletai yra nepamainomas pasirinkimas, jei esate alergiškas dulkėms, turite jautrią odą ir kvėpavimo takus.

Jei turite augintinį

Jei jūsų namuose gyvena murkiantis augintinis, kuris ropščiasi visur, kur neleidžiate, arba keturkojis draugas mėgsta graužti daiktus, kai jūsų nėra namuose, mini roletai – išmintingiausias pasirinkimas.  Visų pirma, jei jie pakelti, jais nepavyks lipti, o jei ištempti – jais kabarotis išties sudėtinga.  Be to, mini roletai gaminami iš tvirtos ir kokybiškos medžiagos, todėl juos sudėtingiau sugadinti. Tuo tarpu, šuo fiziškai prie jų sunkiai prieis net ir tuo atveju, jei roletai nuleisti.  Tiesiog augintiniui bus sudėtinga užkišti snukutį ir juos nugraužti.

Jei mėgstate šilumą

Tai ypač aktualu šildymo sezonu, kurio daugelis lietuvių laukia su baime akyse.  Jokia paslaptis, kad radiatorius uždengusios užuolaidos sulaiko šilumą.  Žinoma, jas visada galima pakelti, tačiau tada dingsta pusė, o gal net ir daugiau jų grožio. Mini roletai nedengia radiatorių, nesulaiko šilumos. Be to, juos turint gerokai paprasčiau reguliuoti ir į kambarį patenkančią šviesą. Paprasčiau tariant, galima uždengti tik norimą lango dalį taip, kaip norisi jums.

Jei esate taupus

Jei kada nors teko domėtis užuolaidų kainomis, tikriausiai puikiai žinote, kad tai gana brangi namų puošmena.  Mini roletai ne tik estetiškai atrodo, yra lengvai prižiūrimi, ilgai tarnauja, bet ir nesikandžioja savo kaina.  Taigi, jei norisi gyventi tvarkinguose ir jaukiuose namuose, rinkitės mini roletus už piniginei draugišką kainą.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas