Fasado roletai: ką apie juos reiktų žinoti?

Jei šią vasarą kentėte nepakeliamus karščius ir jūsų namuose nuolatos burzgė ventiliatorius, nepamirškite, kad kita vasara gali būti lygiai tokia pat karšta ar net dar karštesnė. Juk seniai aišku, kad klimato atšilimas – tai ne iš piršto laužtas mokslininkų prasimanymas. Kyla klausimas, kaip gelbėtis nuo tokių karščių per daug neišlaidaujant? Fasado roletai gali būti būtent tai, ko jums reikia.

Fasado roletai suteikia maksimalią apsaugą nuo šilumos ir yra tikras išsigelbėjimas visiems, į kurių langus spigina kaitri pietinė saulė. Ši apsauga gali sulaikyti net iki 90 proc. tiesioginių saulės spindulių. Paprasčiau tariant, lauko ir vidaus temperatūra gali skirtis net 9 laipsniais: jei lauke termometro stulpelis šoktelėjo iki 30 laipsnių karščio, tai patalpoje, apsaugotoje fasado roletais, galima mėgautis 21 laipsnio šiluma. Taigi, galima komfortiškai dirbti, maloniai leisti laiką ir būti draugiškiems aplinkai, nes sutaupysite elektros energijos, kurios reikia vėsinimo ir kondicionavimo sistemoms. Visgi, tai tikrai ne vienintelis fasado roletų privalumas.

Kalbant apie fasado roletus, būtina paminėti, kaip ir užuolaidos jie suteikia jums privatumo nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių, kainuoja pigiau nei vėdinimo sistemos įrengimas, tačiau yra tokie pat patikimi ir ilgaamžiai. Šių langų uždangalų paslaptis – speciali poliesterio medžiaga, kuri yra ypač atspari aplinkos poveikiui. Pliaupiant rudeniniam lietui ar įsisiautėjus šlapdribai, poliesteris efektyviai garina drėgmę, todėl roletai nepelija, o kaitinant saulei, neblunka, todėl ilgai išlaiko savo estetinę išvaizdą. Tad į kiemą atėjus lietuviškai darganai ir nenuspėjamiems orams, tikrai nereikia fasado roletų išmontuoti ir laikyti sandėliuke.

Dar vienas didelis fasado roletų privalumas – labai paprastas valdymas. Galima rinktis mechaninę pavarą, kai roletai, sukant specialią svirtį, nuleidžiami rankomis arba elektros variklį. Tokio tipo roletai valdomi nuotolinio valdymo pulteliu arba mygtukais, tokiais, kokiais namuose įjungiame šviesą. O štai, jei namuose yra įdiegta „išmaniojo namo“ sistema, reiktų žinoti, kad fasado roletus su elektros varikliu galima prie jos prijungti. Tai reiškia, kad roletus galėsite valdyti per atstumą – juos nuleisti ar pakelti tiesiog būdami darbe. Labai patogu ir praktiška, tiesa?

Galiausiai reiktų paminėti, kad fasado roletai – tai aukšta kokybė ir moderni stiliaus detalė viename. Visi fasado roletų gamyboje naudojami audiniai atitinka aukščiausius kokybės sertifikato reikalavimus, jų sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, juos galima perdirbti, tokie roletai yra nedegūs ir saugūs. Svarbiausia tai, kad roletai gali būti gaminami iš skirtingo tankumo, spalvos ir tekstūros audinio, todėl kiekvienas ras tai, kas labiausiai tinka jo namui ir labiausiai patinka. Šiandien fasado roletai – moderni eksterjero detalė, kuri statiniui gali suteikti išskirtinumo, originalumo. Gerai sužaidus su namo spalvomis, šie roletai trauks žvilgsnius, tačiau apsaugos jūsų privatumą.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas