Iš apačios valdomi roletai – praktiška naujovė

Kam skirti iš apačios valdomi roletai?

Pastarąjį dešimtmetį roletai ėmė karaliauti daugelio žmonių namuose ir biuruose. Jie pakeitė iki tol labai populiarias žaliuzes. Dažniausiai užsakomi įprasti iš viršaus valdomi roletai, tačiau įsitikinome, kad žmonės vis dažniau ieško ir netipinių sprendimų – įprastų roletų valdymas patogus ne visais atvejais. Iš apačios valdomi roletai gali tikti žmonėms, gyvenantiems ar dirbantiems pirmuose pastatų aukštuose, arti gatvių, kur norisi ir privatumo, ir saulės šviesos. Roletai, valdomi iš apačios, ypatingi tuo, jog juos sumintavus atidengiama ne lango apačia kaip įprastai, bet viršus. Tai labai patogu žmonėms, vengiantiems įkyrių praeivių žvilgsnių ir norintiems tiek ramiai dirbti, tiek mėgautis poilsiu.

Kuo išskirtiniai šio tipo roletai?

  • Idealiai tinka žmonėms, gyvenantiems daugiabučių pirmuose aukštuose, vonios kambariams.
  • Paprastas kasetės montavimas lango apačioje, todėl roletai tinkami bet kokiems plastikiniams langams.
  • Roleto medžiaga susukama į pritvirtintą ant vamzdžio ritinį aliuminio profiliu.
  • Atverčiant langą vėdinimo padėtimi, roletas išlieka prigludęs prie stiklo – nejuda, nesiglamžo.
  • Patogus valdymas specialia rankenėle, o ne virvelėmis, kurios kai kuriems klientams taip pat nėra patogios. Langas rankenėle valdomas greičiau.
  • Gaminant iš apačios valdomus roletus, taip pat panaudojamos aukštos kokybės ir ilgai tarnaujančios medžiagos, tad šio tipo roletai nė kiek ne prastesni už valdomus įprastu būdu.

Iš kokių komponentų sudaryti apačia-viršus roletai?

Iš apačios valdomi roletai sudaryti iš vamzdžio, viršutinio profilio, spyruoklinio valdymo mechanizmo bei kreipiančiųjų. Rankenėlė, leidžianti paprastai valdyti roletus, sumontuota apatinio profilio vidurinėje dalyje. Profilio spalva – tipinė balta, kaip ir didžiosios dalies užsakomų plastikinių langų. Pasirinkę iš apačios valdomus roletus, savęs galėsite neriboti kaip ir įprastų roletų rinkimosi atveju: galėsite pasirinkti patinkančios spalvos patinkančiais raštais margintus roletus.

Kaip montuojami iš apačios valdomi roletai?

Nuo stiklajuostės pradžios iki pabaigos išmatavus reikiamą roleto plotį, vėliau roletai pagaminami ir tvirtinami kliento namuose. Atsižvelgus į roleto matmenis nustatoma, kur bus tvirtinama roleto kasetė ir kreipiančiosios. Tuomet kruopščiai nuvalomos vietos, kuriose bus tvirtinamos roletų kreipiančiosios. Visų svarbiausia – pašalinti riebalų perteklių, ypač kai roletai montuojami virtuvėje. Tuomet nuo kreipiančiųjų nuimama apsauginė plėvelė ir jos lipniuoju paviršiumi fiksuojamos prie lango rėmo. Į kreipiančiąsias įdedamas apatinis roleto profilis ir tvirtinama kasetė. Kasetei pritvirtinti naudojami komplekte esantys 2,9 x 19 mm varžteliai. Štai ir turite sumontuotą ilgai tarnausiantį bei funkcionalų roletą!

https://www.zaliuzes24.lt/produkcija/roletai-valdomi-is-apacios-i-virsu/

 

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas