Ką reiktų žinoti apie markizes?

Apie pavėsinę, kurioje būtų galima skaityti knygas tykų vasaros vakarą ar popietes leisti linksmoje draugų kompanijoje, pagalvoja kiekvienas nuosavo namo savininkas. Visgi, erdvi pavėsinė užima gana daug vietos, todėl mažuose kiemuose tokia pavėsinė atrodys nenatūraliai, „iškris“ iš bendro kiemo vaizdo, o štai mažutė – ne itin praktiška ir taip pat gali sugadinti aplinkos dizainą. Visgi, išeitis yra iš bet kokios situacijos: markizės – puikus pasirinkimas visiems mažų kiemų savininkams (ir ne tik), norintiems mėgautis patogiu laisvalaikiu gryname ore.

Markizės – ne tik lauko kavinėms

Taip, iš pradžių markizės labai paplito laiko kavinėse, nes priešingai nei skėčiai, jos efektyviau apsaugo nuo saulės spindulių ir lietuviškos darganos, tačiau šiandien jos populiarėja ir nuosavų namų šeimininkų tarpe. Kodėl? Visų pirma, markizės be galo praktiškos ir patogios: saulėtą dieną jas galima lengvai išskleisti, o orams atvėsus – suskleisti ir palikti peržiemoti. Be to, markizes galima išskleisti tiek, kiek reikia, pavyzdžiui, tik paslėpti gėles nuo saulės ar uždengti visą terasą.

Visų antra, šiandien markizių asortimentas be galo platus, todėl galima rasti tokią apsaugą nuo saulės, kuri idealiai įsilies į namo eksterjerą ir taps neatsiejama jo dalimi arba priešingai – pagyvins namo vaizdą ir taps išskirtiniu jo akcentu. Pavyzdžiui, dryžuotos markizės namui suteiks šiek tiek prancūziškos dvasios, o pastelinių spalvų markizės nekris per daug į akis ir atrodys natūraliai. Žinoma, reiktų nepamiršti, kad kuo tamsesnis markizių audinys, tuo labiau jis prikaista. Kita vertus, tamsus ir tankus audinys praleidžia mažiaus saulės spindulių. Tad viskas priklauso nuo estetinio skonio ir jūsų norų. 

Galiausiai reikia paminėti, kad markizės, priešingai nei pavėsinė, kainuoja pigiau, joms nereikia nei lieti pamatų, nei kelis kartus impregnuoti medienos ar sukti galvos, kokį stogą uždengti. Jei perkate markizes pagal individualų užsakymą, kvalifikuoti meistrai atvyks į jūsų namus, išmatuos kokio dydžio markizių reikia, įvertins jų pritvirtinimo galimybes ir pasiūlys optimaliausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą. Be galo patogu ir greita!

 

Ne tik nuo saulės

Paprastai markizės siejamos su šiltuoju metų laiku, kai norisi pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių, tačiau markizės gaminamos iš specialios impregnuojamos medžiagos, todėl pakankamai gerai apsaugo ir nuo lietaus (žinoma, jei nėra vėjo, kuris vandenį pūstų tiesiai ant jūsų). Dėl tos pačios specialios medžiagos, markizes lengva prižiūrėti, jos patvarios ir ilgaamžės, nebijančios aplinkos poveikio. Tiesa, reiktų nepamiršti, kad markizių audiniai, jų techninės savybės ir kainos skiriasi. Pigiai, greitai ir kokybiškai nebūna, todėl jei ieškote markizių, kurios jus džiugintų ne vienerius metus, reiktų netaupyti kokybės sąskaita.  O tuo atveju, jei nesate tikri, kokių markizių jums išties reikia, vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, kurie mielai atsakys į visus jūsų klausimus. 

SOLEMLUX – MARKIZĖS

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas