Medinės žaliuzės

Vienas lengviausių būdų suteikti namų interjerui jaukumo ir subtilios elegancijos – medinės žaliuzės. Jomis papuošta aplinka – tokia, į kurią norisi grįžti, kur gera džiaugtis šeimos artumu ar maloniu poilsiu po darbo dienos. Medinės žaliuzės bet kuriai namų erdvei suteiks šilumos ir komfortiško gyvenimo pojūtį. Šis dekoras tiks tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus eklektiško ar populiaraus skandinaviško stiliaus. O biure ar komercinėje patalpoje toks sprendimas atrodys originaliai bei žaismingai.

Medinės žaliuzės itin mėgstamos Pietų kraštuose, kur jos padeda ne tik reguliuoti apšvietimą, bet ir apsaugo patalpą nuo temperatūros svyravimų. Todėl interjerui pasirinkę medines žaliuzes ir priderinę kitas atitinkamas detales, galite sukurti pietietiška šiluma dvelkiančią aplinką, kuri kviečia atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu.

Kitas interjero dizainerių mėgstamas sprendimas – medinės žaliuzės klasikiniame interjere. Ypač subtiliai ir prabangiai atrodo tamsesni lakuotos medienos tonai. O baltos medžio žaliuzės suteikia namams Provanso elegancijos ir lengvumo. Galimi ir drąsesni spalviniai sprendimai – miško žalumos, raudonų plytų ar pilkos spalvos žaliuzės. Protingai priderintos prie kitų interjero detalių spalvotos medinės žaliuzės gali suteikti namams išskirtinio žavesio. Nors medinės žaliuzės lengvai pritaikomos daugumoje interjerų, jeigu turite abejonių dėl savo pasirinkimo, praverstų pasitarti su dizaineriu.

Gerai parinktos medinės žaliuzės ne tik puikiai atrodo, bet ir suteikia patalpai kokybišką apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Reguliuoti apšvietimą padeda patogi rankenėlė arba žaliuzių aukštį fiksuojanti virvelė. Šviesos patekimą į patalpą galima reguliuoti ir nekeliant žaliuzių. Tinka tiek dideliems (50 mm pločio), tiek mažesniems (25 mm) langams. Medinės žaliuzės gali būti sumontuotos virš lango arba ant lango rėmo.

Tik iš natūralių medžio juostelių gaminamos horizontalios medinės žaliuzės yra itin patvarios. Dėl specialaus lako žaliuzių neblukina saulės šviesa, jos neskilinėja ir nesideformuoja nuo šalčio ar drėgmės. Medinės žaliuzės yra vienas funkcionaliausių ir patvariausių sprendimų Jūsų namų interjerui. Šios žaliuzės paprastai prižiūrimos – gali būti valomos drėgna šluoste.

Medinės žaliuzės – ieškantiems funkcionalaus ir patvaraus sprendimo bei kuriantiems jaukų interjerą su prabangos detalėmis.

 

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas