Plisuotos žaliuzės – ir praktiška, ir stilinga

Renkantis langų dangą, svarbu ne tik jos funkcionalumas, tačiau ne mažiau reikšminga – ir langų apsaugos dermė visame patalpų interjere. Jei norite savo namus ar biurą apsaugoti nuo saulės spindulių ir kartu sukurti išskirtinį bei modernų stilių, o taip pat dairotės praktiško sprendimo, vertėtų pamąstyti apie plisuotas žaliuzes.

 

Suteikia jaukumo ir stilingumo

Dailiomis klostėmis sugulusios plisuotos žaliuzės ypač tinka šiuo metu populiariam minimalistiniam namų interjerui. Jos paneigia stereotipą, jog žaliuzės yra šaltas, biurą primenantis akcentas. Anaiptol, šis šiuolaikiškas langų dangos būdas yra elegantiškas ir subtilus. Klostuotas audinys išsiskiria unikaliomis linijomis, o pro jas prasiskverbianti šviesa, suteikia patalpai jaukumo.

Juolab yra toks didžiulis audinių pasirinkimas. Iš gausios „SolemluX“ audinių galerijos galėsite išsirinkti Jums tinkantį ir patinkantį dangalą. Pavyzdžiui, jei siekiate vizualiai praplėsti, padidinti erdvę, rinkitės šviesius, pastelinius atspalvius, lengvą audinio tekstūrą. Na o jei Jūsų pagrindinis tikslas – kuo labiau pritemdyti patalpas, siūlytume tamsesnių tonų bei gausesnės tekstūros, storesnius audinius. Jei esate nusiteikę eksperimentuoti, paįvairinti namų interjerą, pasirinkite ryškiaspalvius, raštuotus audinius.  

 

Tiks bet kokiems langams

Daugumą langų dangų tinka tik standartinių formų ir dydžio langams. Dėl specifinio mechanizmo plisuotos žaliuzės tinka tada, kai langams ar durims ne taip lengva parinkti uždangalą. Plisuotos žaliuzės pritaikomos skirtingų dydžių ir formų nestandartiniams langams: trikampiams, ovaliems, arkiniams ar net palėpės stoglangiams, o taip pat ir durims ar stiklinei pastato sienai. Kitaip tariant, plisuotomis žaliuzėmis galėsite uždengti visus be išimties individualių namų ar biuro langus.

 

Neribotos valdymo galimybės

Viena geriausių ir iš kitų langų dangų priemonių išsiskiriančių plisuotų žaliuzių savybių – valdymo būdų gausa. Jos reguliuojamos naudojant specialią rankenėlę, patiems pasirenkant žaliuzių judėjimo kryptį. Žaliuzių audinį galite patogiai užfiksuoti norimame aukštyje tiesiog nustoję traukti už rankenėlės. Todėl jomis galima labai įvairiai reguliuoti apšvietimą: atidengti iš viršaus į apačią ar atvirkščiai – iš apačios į viršų, taip pat iš šonų ar net per vidurį. Tokiu būdu galite užtikrinti maksimalų privatumą ir palikti kiek įmanoma daugiau erdvės šviesai pasiekti į patalpas.

Lengvai prižiūrimos

Plisuotas žaliuzes verta rinktis, jei nerimaujate, kad Jūsų langų danga gali greitai išsitepti. Šios žaliuzės yra išties praktiška langų dangos priemonė – jas ypatingai lengva prižiūrėti. Gaminant plisuotas žaliuzes, naudojami specialūs impregnuoti audiniai, kurie yra atsparesni purvui nei kitos medžiagos. Be to, nuo lietimosi rankomis ir nusidėvėjimo apsaugo ir šių žaliuzių valdymo mechanizmas – speciali rankenėlė. Plisuotas žaliuzes galite lengvai nuvalyti, naudodami drėgną šluostę ar kempinėlę. Taip pat tinka ir dulkių siurblys – patartina naudoti šereliais padengtą siurblio antgalį. Jei neįmanoma  žaliuzių nuvalyti minėtais būdais, jas galima švelniai skalbti rankomis. Džiovinti jas geriausia suspaustas – taip išlaikysite lygias klosčių formas. Dėl lengvos priežiūros plisuotos žaliuzės tinka ir individualiems namams, ir ypač biurams.

 

Ir dar keletas pliusų

  • Plisuotos žaliuzės užtikrina, kad į patalpą karštuoju metų laiku nepateks kaitrūs saulės spinduliai, tad net vasaros metu patalpa bus maloniai vėsi.
  • Šių žaliuzių audiniai bei detalės yra gaminami iš patvarių, aukščiausios kokybės medžiagų, todėl žaliuzės tarnauja ilgai. Visoms žaliuzėms suteikiama 24 mėn. garantija.
  • Sutrauktos užima mažai vietos, todėl leidžia mėgautis vaizdu už lango.
  • Kadangi plisuotos žaliuzės montuojamos tiesiai prie lango ar durų rėmo, žaliuzės priglunda prie lango ir netrukdo keisti jo pozicijos.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas