Roletai namų interjere – balansas tarp grožio ir praktiškumo

Ką pasirinkti langų uždengimui? Pasirinkimų daug, tačiau roletai plastikiniams langams  šiuo metu yra vieni populiariausių. Tarp daugybės populiarumo priežasčių, interjero dizaineriai išskiria roletų praktiškumą ir grožį bei lengvą jų priderinimą prie kitų namų interjero dizaino elementų. Tai jau ne vienus metus vertinamas balansas tarp grožio ir praktiškumo.

Roletai tinka praktiškai bet kuriam kambariui

Dėl savo savybių roletai plastikiniams langams yra pasirenkami itin dažnai. Tačiau yra tam tikrai kambariai ir namų erdvės, kurių langai tiesiog pagal nutylėjimą yra „aprengiami“ būtent roletais.

Vaikų kambarys. Nieko nėra baisiau, kaip matyti, jog vaikas guašu išsitepęs rankas jas nusivalo į ilgas aksomines užuolaidas. Kasdien gi jų neplausi. Žinoma, to netenka matyti kiekvieną dieną, tačiau tėvai jau kuris laikas vaikų kambariui renkasi roletus. Pirmiausia dėl to, jog siūloma daugybė roletų medžiagų su šiuolaikiniais vaikų filmukų ar žaidimų personažais, spalvingi ir ryškūs roletų audiniai sukuria įdomią ir smagią nuotaiką vaikų kambariui. Roletai suteikia kambariui daugiau šviesos, kitaip nei užuolaidos, neužima daug vietos kambaryje ir vizualiai neapkrauna erdvės.

Virtuvė. Nors anksčiau niekas neįsivaizdavo virtuvės be trumpų užuolaidų, tačiau visi prisimena jų varganą gyvenimą. Virtuvėje nuolat kylantys garai, drėgmė, riebalai yra pavojaus šaltiniai, kurie veikia medžiagą, ši gelsta, atsiranda dėmės, užuolaidos neišsiplauna. Tuo tarpu roletų medžiaga yra padengta specialiomis priemonėmis apsaugančiomis audinį nuo drėgmės. Taigi roletai virtuvėje yra daug praktiškesnis variantas.

Darbo kambarys. Jei namuose įsirengiate darbo kambarį, jam greičiausiai turite keletą reikalavimų. Pirmiausia, čia turi būti šviesu, antra, kiekvienas kambario centimetras turi būti skirtas darbui. Būtent šiuos kriterijus atitinka roletai, kurie leidžia į kambarį įleisti maksimalų kiekį šviesos ir visiškai neužima vietos.

 Vonia. Vonioje, kaip ir virtuvėje yra daugiau drėgmės nei pagalvojame. Todėl čia itin tinka roletai, kurie atsparūs drėgmės poveikiui, o tvirti ir nepermatomi audiniai garantuoja visišką privatumą tada, kuomet to reikia.

Miegamasis. Miegamajame nori kiek romantiškesnės, jaukesnės aplinkos, tad roletai patys vieni pasirenkami rečiau. Tačiau jie dažnai derinami kartu su užuolaidomis. Iš šonų kabančios dailios naktinės užuolaidos įrėmina langą ir apjungia visą interjerą. Tuo tarpu roletai atlieka praktišką funkciją – uždengia langą, kuomet reikia privatumo.

Svetainė. Roletai svetainėje, kaip ir miegamajame, pasirenkami tik išskirtiniuose, dažniausiai minimalistiniuose interjeruose. Tačiau roletų ir užuolaidų derinys pasitaiko vis dažniau. Norintys lengvo užuolaidų kuriamo jaukumo, tačiau negalintys gyventi be roletų praktiškumo, pasirenka būtent jų derinį. Tuo labiau, jog renkantis prabangesnį stilių, roletų kaina sudaro itin mažą dalį viso lango uždengimo sumos.

Roletų privalumai – platus variantų pasirinkimas

Kalbant apie svetainę ir miegamąjį, kuomet derinamos užuolaidos bei roletai, itin platus roletų audinių pasirinkimas leidžia atsiskleisti interjero dizainerių fantazijai. Išties daug galimybių suderinti tiek roletų praktiškumą, tiek audinių sukuriamą grožį. Roletai plastikiniams langams idealiai tinka ir dėl pačio mechanizmo spalvos suderinimo su plastikinio lango rėmu. Būtent dėl to roletai plastikiniams langams atrodo tarsi viena neatsiejama lango dalis. 

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas