Roletai stogo langams – ir gražu, ir praktiška

Stoglangiai – vienas iš populiariausių sprendimų, kurį renkasi nuosavų namų šeimininkai, norėdami, kad palėpėje ar kambariuose su nuožulniomis lubomis patektų kuo daugiau natūralios šviesos. Geras šviesos prasiskverbimas padeda sutaupyti, nes ilgiau nejungiama elektra, be to, giedromis rugpjūčio naktimis per stoglangius galima stebėti žvaigždes.  Kokia romantika, tiesa? Kita vertus, stogo langai turi ir minusų, kurie labiausiai išryškėja šiltuoju metų laiku – tai kaitra.

Vasaros metu per stoglangius patenka daugiau saulės nei per tradicinius langus, todėl jei namuose nėra kondicionieriaus, gali būti riesta. Karštis ne tik neleidžia susikaupti ir vargina, bet ir turi neigiamos įtakos žmogaus sveikatai. Laimei technologijos gali padėti šią problemą išspręsti. Dabar turėtų suklusti tie, kurie namuose neturi kondicionieriaus, nes šiandien egzistuoja roletai stogo langams, kurie itin efektyviai apsaugo nuo vasariškos šutros ir neleidžia kambariams prišilti. Tokie roletai stogo langams (ir ne tik) gaminami iš specialios medžiagos, kuri puikiai pritemdo akinančią saulės šviesą. Šios roletų medžiagos paslaptis – unikali struktūra, primenanti tinklelį, kurio gijos meta šešėlį viena ant kitos. Išmanioji medžiaga neužgožia vaizdo į lauką, tačiau nepraleidžia saulės spindulių, o tiksliau praleidžia tik tada, kai saulė būna žemai, priešais langą, o tai yra maždaug 20–30 min. rytais ir vakarais. Šie roletai stogo langams labai pasitarnaus, jei stoglangis yra darbo kambaryje, kadangi neutralizuoja  saulės „zuikučių“ žaidimus ant kompiuterio ekrano.

Kita naujiena roletų pasaulyje – visiškai karščiui ir šviesai atsparūs roletai. Tiesa, nereiktų baimintis, kad įsitaisius tokius roletus, teks sėdėti aklinoje tamsoje.  Tikrai ne, nors į erdves patenkančios šviesos kiekį jie ir sumažina, tačiau aklinai langų neuždaro. Šių roletų paslaptis – aliuminio dulkėmis dengta išorinė roletų pusė. Aliuminis puikiai atspindi saulės spindulius, todėl jie neprasiskverbia į namo vidų ir neprišildo erdvių.  Be to, labai svarbu paminėti, kad aliuminio dulkėmis padengti roletai nėra kenksmingi aplinkai ar žmonėms, jie nesukelia jokių alergijų ar šalutinių poveikių.  Tai saugus ir efektyvus pasirinkimas, kuris leis mėgautis vėsuma namuose net karščiausią dieną. Kartais net nereikia kondicionierių, nes pakanka kokybiškų roletų stogo langams.

Roletai stoglangiams, roletai stogo langams, roletai velux stogo langams.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas