Susipažinkime su romanetėmis

Namų tekstilė būstui suteikia išskirtinį jaukumo ir šilumos pojūtį. Pakanka vien ant lango pakabinti užuolaidas ir kambarys jau atrodys visai kitaip. O ką daryti, kai užuolaidų visai nesinori? Juk jos reikalauja priežiūros ir, lyginant su kitomis langų puošmenomis, greičiau praranda savo estetinį vaizdą. Tokiu atveju yra net keli pasirinkimai, pavyzdžiui, roletai ar žaliuzės, o jei norisi kažko tarpinio tarp roletų ir užuolaidų, galima drąsiai rinktis romanetes.

Romanetės savo principu labai panašios į roletus, tačiau jos nesusisuka į ritinį, o gražiai klostėmis susikelia virš lango, todėl atrodo ne taip oficialiai ir primena užuolaidas. Skirtumas tas, kad jos gaminamos iš tankesnio ir tvirtesnio audinio, todėl ilgiau išlaiko savo prekinę išvaizdą, yra atsparesnės saulės spinduliams ir aplinkos poveikiui. Be to, romanetes galima tvirtinti ir ant lango rėmo, ir virš lango. Pastarąjį kabinimo būdą turėtų rinktis tie, kurie nori kambariui suteikti daugiau aukščio. O štai, jei namuose kabėjo užuolaidos, nereikia jaudintis, kad teks lupti karnizus, glaistyti atsivėrusias skyles ir vėl dažyti sienas, nes romanetes taip pat galima kabinti ir ant karnizų.

Dar vienas romanečių privalumas – universalumas. Jos puikiai atrodo ir miegamajame, ir virtuvėje. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo pasirinkto audinio tipo, ir nuo pačių romanečių stiliaus. Pavyzdžiui, romanetės gali būti griežtų formų, todėl jos puikiai tinka į darbo kambarį arba net paauglio, kuris nenori nieko romantiško, „urvą“. Dekoratyvine kloste apačioje puoštos romanetės – švelnus ir moteriškas pasirinkimas, kuris neabejotinai atras vietą poros miegamajame ar net svetainėje. Aišku, reiktų nepamiršti, kad romanetes kaip ir užuolaidas ar roletus reikia derinti prie jau esamo namų interjero stiliaus, spalvų ir akcentų. Tarkim, gėlėmis ar augalų raštais dekoruotos romanetės, dvelkiančios levandų laukų aromatu, tikrai nekaip atrodys moderniame interjere, kuriame dominuoja stiklas, veidrodiniai paviršiai ar net betonas. Tam tikri interjero spendimai savaime diktuoja, koks turėtų būti romanečių stilius.

Taip pat reiktų paminėti, kad romanetės gali būti ir dieninės, ir naktinės. Dieninės romanetės pakankamai tvirtos, tačiau gana plonos, todėl puikiai praleidžia šviesą ir dailiai puošia langus. Naktinės romanetės gaminamos iš tankaus audinio, kuris gerai sulaiko šviesą, todėl galima mėgautis ilgais ir tingiais rytais, nes saulės šviesa jūsų tikrai neišvers iš lovos. Visgi, mėgstantiems praktiškumą rekomenduojama įsigyti Duo romanetės. Tai naktinės ir dieninės romanetės viename. Viršutinį sluoksnį sudaro tankus naktinis audinys, o apatinį dieninė užuolaida. Šie skirtingi audiniai yra valdomi atskirais virveliniais arba kasetiniais mechanizmais, kurie nepriklauso vienas nuo kito, todėl galima keisti romanečių padėtį pagal savo norus.

Romanetės – klasikinis pasirinkimas, kuris idealiai tiks visiems, kurie nori grožį ir jaukumą suderinti su praktiškumu bei ilgaamžiškumu.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas