„Solemlux“ dalyvavo parodoje „RESTA 2019“

 

Balandžio 24-27 d. „Solemlux“ komanda dalyvavo didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“. Mūsų įmonė joje pristatė savo gaminamą produkciją, pasiūlė lankytojams apžiūrėti gausų langų uždangalų asortimentą, naujas medžiagų kolekcijas, ir, žinoma, supažindino su ką tik rinką pasiekusiais moderniais sprendimais ir visai neseniai pasikeitusiu prekės ženklu. 

Naujovių pristatymas

Vienas svarbiausių parodos akcentų – tai naujovių pristatymas. Kasmet stengiamės pasiūlyti naujų, šiuolaikinių sprendimų, kurie palengvintų mūsų klientų buitį ir suteiktų daugiau komforto namams ar biurui. Šiemet pristatėme net kelias naujoves. Viena jų – tai programėlė, kuria įvairūs langų uždengimai yra valdomi telefonu ar planšete: juos pakeliant iki tam tikro aukščio, sustabdant ar nuleidžiant. Taigi, nuo šiol žaliuzės, roletai, markizės, romanetės ir kiti uždengimai langams gali būti patogiai valdomi per atstumą. Mechanizmus galima sujungti į bendrą sistemą, kad visi veiktų sinchroniškai, arba valdyti kiekvieną atskirai. Daugiau apie šią naujovę.

Kita šių metų naujovė – tai EKO medžiaga iš 100 proc. perdirbto poliesterio. Ją naudojame ritininių žaliuzių gamybai. Kadangi norime ir patys aktyviai prisidėti prie taršos mažinimo ir mūsų planetos gerovės didinimo, nuolat ieškome pažangesnių, ekologiškų sprendimų. Naujoji medžiaga puikiai atlieka saulės suvaldymo funkciją. Ji yra švelnių, pastelinių, neutralių spalvų, kurios gali būti lengvai pritaikomos bet kokiame interjere. Daugiau informacijos.

Susipažinimas su klientais

„Solemlux“ jau daug metų aktyviai dalyvauja įvairiose parodose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Parodoje „Resta 2019“ mūsų komanda turėjo galimybę ne tik gyvai pademonstruoti įvairias langų uždengimų rūšis, jų veikimo principus, medžiagas, bet ir iš arti susipažinti su savo esamais ir būsimais klientais. Tai vienas didžiausių privalumų, kurį suteikia tokios parodos. Džiaugiamės, galėdami tiesiogiai iš pirkėjų išgirsti, kokie yra jūsų poreikiai, kokius reikalavimus jūs keliate žaliuzėms, roletams ir kitoms saulės valdymo priemonėms, kokių naujovių tikitės ateityje, ką itin vertinate ir ko pasigendate.

Po šios parodos gavome daug vertingos informacijos, o kitąmet vėl pasistengsime visus nudžiuginti naujais ir aktualiais šiuolaikiniais sprendimais langų uždengimo srityje.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas