Tas margas roletų pasaulis: kas madinga šiais metais?

Roletai – praktiškas, universalus ir ilgametis pasirinkimas, kurį spėjo pamėgti ir įvertinti lietuvaičiai.  Ši langų puošmena turi išties daug privalumų, tačiau šį kartą pakalbėkime apie tai, kokie roletai madingiausi šiais metais, kada juos rinktis, o kada geriau aklai nesivaikyti madų.

Madoje karaliauja gėlės

Šiais metais ir ant aukštosios mados podiumų, ir namų interjere karaliauja gėlės – masyvios, išraiškingos ir įvairiaspalvės. Gėlėti roletai nepriekaištingai atrodys Provanso stiliaus namuose, kuriuose dominuoja šviesios ir pastelinės spalvos. Gėlėti roletai taip pat taps išskirtiniu akcentu kaimiško stiliaus interjere ir net Viktorijos laikus primenančiame interjere, kurį puošia raižyti medžio masyvo baldai ir ryškiaspalvis gobelenas. Kita vertus, kas per daug, tas nesveika, ypač tuo atveju, jei namuose stovi gėlėti baldai ar sienas puošia įvairiomis lauko gėlių spalvomis nudažyti tapetai. Gėlėti ar margi roletai suteiks žavesio namams, kurių interjere dominuoja kelios pagrindinės spalvos, tačiau jei namai margi it genys, pirmenybę teikite vienspalviams roletams, jie įneš šiek tiek ramybės ir vientisumo.

Marinistika vėl ant bangos

Tikriausiai pastarąjį dešimtmetį nebuvo tokio sezono, kai marinistiniai motyvai buvo nemadingi ir nepopuliarūs.  Žiemą jie primena vasarą, o vasarą – jūrą ir gražiausias dienas, praleistas prie jos. Mėlynomis ir baltomis juostomis puošti roletai puikiai tinka prie skandinaviško stiliaus, moderniam interjerui jie suteikia jaukumo ir šilumos.  Tai puikus pasirinkimas ir miegamajam, ir vaikų kambariui. Renkantis dryžuotus roletus, reiktų atminti dvi esmines taisykles – virtualūs dryžiai paaukština kambarį, todėl lubos atrodo aukštesnės nei yra iš tiesų, horizontalūs – praplatina. Taigi, reiktų pagalvoti, kuris variantas labiau tiktų jūsų namams. Dryžuoti marinistinio stiliaus roletai taip pat puikiai tinka vonios kambariui, tačiau reiktų atminti, kad drėgmė ir roletai nėra pats geriausias pasirinkimas, todėl šioje erdvėje pirmenybę reiktų teikti žaliuzėms.

Foto roletai visada madingi

Foto roletai – nemirtinga klasika, kurią mielai renkasi žmonės, ieškantys originalumo ir norintys savo namų interjerui suteikti išskirtinumo. Vaizdas ant foto roletų – kiekvieno asmeninis pasirinkimas, šiuolaikiniai roletų gamintojai turi galingą techniką, kuri gali ant roleto atspausdinti normą nuotrauką arba galima rinktis iš jau esamos galerijos. Žinoma, foto roletai turėtų papildyti bendrą interjero vaizdą, o neiškristi iš jo konteksto, todėl derinkite juos prie namų tematikos – moderniame interjere itin gražiai turėtų atrodyti foto roletai su urbanistiniais vaizdais, skandinaviškame – su gamtos panoramomis ir pan. Taigi, viskas priklauso nuo jūsų fantazijos.

Galiausiai reiktų paminėti, kad renkantis roletus būstui, vertėtų pasikliauti savo estetiniu skoniu ir derinti juos prie namų, o ne aklai vaikytis madų, nes mada ateina ir praeina, o roletai dar ilgai puoš jūsų langus, todėl ilgainiui neapgalvotas pasirinkimas gali pradėti erzinti.  Rinkitės išmintingai ir drąsiai puoškite namus.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas