Į ką atkreipti dėmesį, prieš perkant tinklelį durims?

Atsibundate ryte, visas jūsų kūnas nusėtas niežtinčiais, raudonais spuogeliais, o patenkintas ir pilnu skrandžiu snaudžiantis uodas laukia kitos nakties, kada galės jumis pasimaitinti? Visi esame patekę į tokią nemalonią situaciją, tačiau nėra padėties be išeities. Tinkleliai durims – nepamainomas daiktas, kuris leidžia mėgautis vasara „pilnais plaučiais“ ir nesukti galvos, kad net miegant atviromis durimis ar kambaryje įjungiant šviesą, priskris įvairiausių vabzdžių, kurie ne tik įkyriai zirs prie ausies, bet ir mėgausis jūsų krauju ištisą naktį.

Tiesa, šiandien net ir tokia smulkmena kaip tinkleliai durims pasižymi gana plačiu asortimentu, todėl gali būti sunku išsirinkti. Tad šį kartą dalinamės naudingais patarimais, kurie padės išsirinkti patikimą ir kokybišką apsaugą nuo vabzdžių, kuri leis ramiai mėgautis tykiais vasaros vakarais.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Kokybė pigiai nekainuoja – tai laiko ir praktikos patikrintas faktas, o tai reiškia, kad už kelis eurus įsigytas tinklelis durims vargu ar atlaikys ilgiau nei vieną sezoną arba tinkamai apsaugos namus nuo nepageidaujamų svečių. Nenorintys kiekvienais metais iš naujo pirkti ir montuoti tinklelio durims ar langams turėtų pirmenybę teikti specializuotoms parduotuvėms, kurios siūlo būtent tokias apsaugos priemones. Jos paprastai suteikia garantiją, platina patikimų gamintojų produkciją, kuri atitinka kokybės standartus ir nėra pagaminta gūdžiame Taivano kaime. Tokie tinkleliai tvirtai laikosi ant durų, jie nenukrenta papūtus smarkesniam vėjui ir nesuplyšta, jei rainis sugalvoja į juos pasigaląsti savo nagučius.

Patogus visiems šeimos nariams

Kokybiški tinkleliai durims žavi ir savo paprastumu, jų tikrai nereikia klijuoti ant durų, jie lengvai prisitvirtina prie durų laukinės pusės specialiu mechanizmu ir prisitraukia magnetais. Tai reiškia, kad jums praėjus pro duris, tinklelis pats grįš į savo pradinę padėtį, todėl nereikės žvilgčioti per petį ar namai vėl saugūs nuo uodų ir musių. Tokie magnetiniai tinkleliai ypač patogūs ir tada, kai namuose gyvena judrūs vaikai, kurie „marširuoja“ pirmyn ir atgal iš lauko. Žinoma, reiktų nepamiršti ir pačių mažiausių namų gyventojų – kai kurie tinkleliai durims turi specialias angas augintiniams, todėl jie gali laisvai išeiti ir pareiti į namus.

Namo fasado estetika

Durų tinklelis, kad ir koks jis patogus, neturėtų sugadinti namo eksterjero, todėl geriau rinktis tokį, kuris tiktų prie sienų arba jo išvis nesimatytų. Tokie „nematomi‘ tinkleliai pasižymi plonesnėmis gijomis, todėl visiškai nekrenta į akis. Tiesa, į svečius užsukusius draugus ar artimuosius reiktų perspėti, kad ant durų kabo tinklelis, kad šie į jį netikėtai neįsipainiotų. O jei tokių staigmenų visai nenorite, rinkitės pilkos, baltos ar smėlio spalvos durų tinklelius, jie netik nerėš akies, bet ir atrodys žaviai.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas