Tinklelis – roletas nuo vabzdžių; kad vasara neapkarstų

Vasara – tikriausiai vienas mėgstamiausių metų laikų daugeliui lietuvių, kurie po ilgo rudens ir dar ilgesnės žiemos nekantriai laukia pirmųjų saulės spindulių.  Visgi, šiluma budina ne tik obelų žiedus, atkunta ir įvairūs parazitai, kurie veržiasi į namus ir ramiai gurkšnoja mūsų kraują, mums saldžiai miegant. Kita vertus, nėra padėties be išeities.  Tinkleliai – roletai jus gali apsaugoti nuo nepageidaujamos kaimynystės.

 

Kodėl verta įsirengti tinklelius – roletus?

Viena akivaizdžiausių priežasčių ta, kad tinkleliai – roletai sulaiko įvairiausius vabzdžius už jūsų namų sienų, kol laikote atvirus langus. Tai reiškia, kad visada galite kvėpuoti grynu oru, o posakis: „išjunk šviesą, nes prisileisim uodų“, bus pamirštas. Galėsite laikyti įjungę šviesą kiek tik reikia.  Visgi, tai ne vienintelis tokių tinklelių – roletų privalumas. Jais reikėtų pasirūpinti ir tuo atveju, jei esate alergiškas žiedadulkėms. Prasidėjus šienligės sezonui, tikriausiai norite užsidaryti namie ir net nekišti nosies į lauką. Visgi, tai tikrai nereiškia, kad į namus negali patekti šviežias oras. Tinkleliai – roletai puikiai sulaiko įvairiausius alergenus ir nelaidžia jiems patekti į namus. Žinoma, jei kyla labai sunki alerginė reakcija nuo dulkių, žiedadulkių ir kitų alergenų, reiktų pasirūpinti ir tinkamu namų oro drėkinimu, dulkių surinkimu.

Kodėl roletai?

Tinkleliai – roletai, lyginant su paprastais tinkleliais nuo vabzdžių, yra brangesni, todėl natūralu, kad gali kilti klausimas, kodėl verta juos įsigyti, gal geriau apsiriboti tradiciniai tinkleliais? Tradiciniai tinkleliai nuo vabzdžių turi viena minusą – trumpą tarnavimo laiką.  Paprastai jų pakanka vienam sezonui, o jei vasara pasitaiko lietinga ir vėjuota, labai tikėtina, kad po audros tinklelį teks eiti pasiimti pas kaimyną. Tuo tarpu, tinkleliai – roletai gerokai kokybiškesni, tvirtai, tačiau nesudėtingai tvirtinasi prie lango konstrukcijos, o jei norisi, juos visada galima pakelti. Tokios prabangos neturėsite ant lango primontavę paprastą tinklelį.  Galiausiai reikia paminėti, kad šio tipo roletai neturi įtakos lango estetiniam vaizdui, nes nenaudojami jokie klijai, kuriais paprastai klijuojamas tinklelis ant lango, nereikia techniškai pažeisti lango rėmo ir pan. Taigi, tai gerokai praktiškesnis pasirinkimas, kuris jums tarnaus ne vienerius metus.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas