Ekologiška medžiaga langų dekoravimui – žingsnis į švaresnę ateitį


Daugybė tarptautinių organizacijų ir mokslininkų kasmet perspėja apie aplinkos taršą ir gamtos resursų ribotumą. Žmonių populiacija nuolat auga, o išteklių kiekis mažėja, todėl yra metamos visos pajėgos, siekiant rasti tinkamus sprendimus susidariusiai situacijai spręsti. Vienas tokių – tai antrinis žaliavų perdirbimas, leidžiantis efektyviau panaudoti turimus išteklius ir sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Solemlux – įmonė draugiška aplinkai

Šiuo metu mes žengiame žingsnį link švaresnio pasaulio ir bene pirmieji Lietuvoje pristatome jums naująją EKO medžiagą, kuri yra pagaminta iš 100 proc. perdirbto poliesterio. Iš šios medžiagos šiuo metu gaminame roletus.

Klientai turi galimybę pasirinkti iš kelių EKO medžiagos spalvų, kurios yra švelnios, pastelinės, atrodančios labai natūraliai, taip primindamos apie šios medžiagos ekologiškumą ir draugiškumą aplinkai. Žemiškos spalvos yra neutralios ir lengvai derinamos prie įvairaus interjero.

Iš EKO medžiagos pagaminti saulės suvaldymo gaminiai patalpoms suteikia jaukumo ir šilumos. Žinoma, be visų šių savybių jos puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir padeda reguliuoti šviesos srautą namuose.

Patikrinta bei sertifikuota medžiaga

Naujoji EKO medžiaga, kurią nuo šiol galima apžiūrėti mūsų salonuose, prieš išleidžiant į rinką yra ištestuota daugybe bandymų ir atitinka „100 by OEKO-TEX®” standartą. Tai nepriklausoma pasaulinė tekstilės gaminių bandymų ir sertifikavimų sistema. Taip pat audinys atitinka „STeP by OEKO-TEX®” sertifikavimo sistemą, kuri vienija tekstilės prekinius ženklus, pasižyminčius skaidrumo, atvirumo ir patikimumo kriterijais.

Gamindami naujus produktus iš antrinių žaliavų gamintojai mažiau teršia aplinką ir tausoja mūsų planetą. Tuo pačiu pirkėjai, įsigydami perdirbtą produkciją, prisideda prie aplinkos taršos mažinimo. Ypač svarbu tai, kad iš antrinių žaliavų pagaminta produkcija, šiuo atveju EKO audinys, savo išvaizda niekuo nesiskiria nuo įprasto žaliuzių ar roletų audinio, taip pat nenusileidžia savo atliekamomis funkcijomis ir savybėmis. Naudodamas šį audinį savo namuose, kiekvienas žmogus realiais žingsniais prisidės prie gamtos švarinimo ir galės pasipuikuoti tokiu sprendimu prieš draugus ar kaimynus. Juk gamtos apsauga tampa ne tik naudinga, bet ir madinga!

Apžiūrėkite EKO medžiagas mūsų salonuose, kuriuos galite rasti čia.

like

Mes dirbame visoje Lietuvoje!

stipriausi

gazele

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas