All reviews

Submit Review

Rokas Paškevičius

Greitai ir kokybiškai sumontavo roletus plastikiniam langams.Geromis kainomis. Neabejotinai prireikus kreipsiuosi vėl.

Rokas Paškevičius

Justina

Labai funkcionalus ir išsamus puslapis. Justina

Justina

Gintautė

Platus audinių pasirinkimas, greitas, operatyvus ir malonus aptarnavimas. Geras kainos ir kokybės santykis.

Gintautė

Agnė

Ačiū už operatyvų darbą, malonų bendravimą, geras kainas.

Agnė

Julija

Žaibiškas operatyvumas ir labai malonus aptarnavimas. labai ačiū!

Julija

Greta

Ačiū už operatyvų ir žaibišką darbą. 😉

Greta

Inga

Esam patenkinti, tikrai kokybiškai ir organizuotai papuošė langus. Ačiū Jums

Inga

Deimantas

Puikus,grazu darbas. V.Kudirkos progimnazijos klase turi naujus grazius, ruletus, ir gera kaina 🙂

Deimantas

Zita

Nuostabus aptarnavimas, greitai ir pigiai:) Vilnius

Zita

Rasa

Noriu padėkoti Jūsų šauniai komandai, Ačiū labai už gražius roletus ir puiku, greitą jų pakabinimą. Ačiū dirbusiam vyrukui, puikus ir malonus žmugus. Sėkmingo roletai24 isikūrimo Vilniuje:)

Rasa

J.L

Šaunus aptarnavimas, šaunūs vadybininkai ir geri bei kokybiški gaminiai. Sėkmės Jums.

J.L

Jonas

Kokybė nenuvylė, bet laukiau laba ilgai

Jonas

Janina

Labai džiaugiuosi, kad “atradau” ir kreipiausi į jūsų įmonę. Tikrai smagu, kad greitai, kokybiškai ir nebrangiai atsinaujinau namus. Sėkmės Jums darbuose!

Janina

Tatjana

Norėčiau padėkoti už greitą ir kokybišką aptarnąvimą. Rekomenduosiu Jus, nes siūlote platų audinių asortimentą už konkurencingą kainą. Taip pat dėkoju vadybininkams už malonų aptarnavimą. Linkiu ir toliau sėkmingai dirbti.

Tatjana

Alina

Profesionalus požiūrys į klientą, platus asortimentas bei gera darbų kokybė. Vienas malonumas! Gaila, kad nebeturiu daugiau nei langų ar pinigų 🙂

Alina

Vitalij

Sveiki 🙂 Esu labai patenkintas gaminių kokybe bei puikiu ir greitu aptarnavimu, didelis ačiū už viska. Taip pat labai patiko telefonu aptarnaujanciosios panelės Neringos balsas 😉

Vitalij

Elena

Noriu padėkoti už labai greitą ir kokybišką aptarnavimą. Labai džiaugiuosi rezultatu. Rekomenduosiu naudotis Jūsų paslaugomis. Ačiū. Elena

Elena

Aurelija Kalasauskaite

Noreciau padekoti Ausrai ir ypatingai Oksanai uz labai malonu ir silta bendravima. Merginos pasidarbavo is peties. Preke taip pat esu labai patenkinta. Viskas atitiko mano reikalavimus. Auksta kokybe, gera kaina ir 100% labai labai malonus aptarnavimas. Pati gyvenu ne Lietuvoje, todel rekomenduosiu tik jusu imone jei kazkas susidomes jusu preke. ACIU JUMS.

Aurelija Kalasauskaite

Regina Dineikienė

sveiki visi 🙂 maži ir dideli….. Sveiki žemės angeliukai….. Noriu padėkoti vVilnius S.Žukausko 39 dirbantiems : Oksanai Ščevil ir Rolandui Izikovui BUž malonų aptarnavimą , gteitą darbą …..Šitie. žmonės – puošia ir daro gerą reklamą Jūsų firmai roletai24.lt Eilę mėnesiu kankinausi ,- turiu mamą sergančią dimensija ir baltą. katytę kurią mano mamukas , kai išeinu į darbą išleisdavo. per langa 🙂 tipo pasiganyti ,ko pasekoje grįzus iš darbo tegdavo tos baltos keliauninkės ieskoti 🙂 vis kaip ne kaip seimos narė….. Tapo labai sunku ir darbe išgyvendavau , kas gali nutikti su Princese ,toks katytes vardas ,jai vardaą išrinko mano sūnus Karolis radom ją mažą išmestą ….. Dabar žinau kad yra tokie tinkliukai ,kurie saugo nuo uodų, mūsių ir katytės pabėgimo iš namų….. Reklamuoju ir jums įsigyti tai labai geras daiktas 🙂 Linkiu Jūsų kolektyvui klestėti ,uždirbti daug pinigėlių kad galėtumėte ir labdarą daryti ,tiems kas Lietuvoje už borto ….. Pagarbiai su meile Regvanga Soulvoice <3

Regina Dineikienė

Labai esu dėkinga. Operatyviai ir kokybiškai sumontavo roletus. Patarė profesionaliai. Puikus bendravimas. Ačiū visam kolektyvui. Daugiau tokių firmų Lietuvoje…

Evaldas

Sauniai,operatyviai,patikimai,jokiu atsikalbinejimu,velavimu,nesusipratimu! Norit kad greiciau pagamintu-nepagailekit sumoketi avanso:)

Evaldas

Neringa

Visų pirma – neįtikėtinai malonus, operatyvus, pozityvus bendravimas! Tako konsultuotis tiek telefonu, tiek internete “Pagalba gyvai”. Visur gavau išsamią informaciją ir jaučiau rūpestį savo klientu 🙂 Po užsakymo – jau kitą dieną meistras montavo tinklelius 🙂 Žodžiu nuo vadybininkų iki montuotojų – super komanda, ačiū Jums! Tik geriausios rekomendacijos dėl aptarnavimo, užsakymo vykdymo laiko, kokybės ir kainos!

Neringa

Gintautas Vaitoška

Tiesiog gatvėje pamatęs stovintį firmos automobilį paprašiau nedidelės paslaugos ir meistras padėjo – iškart, “ant vietos” (turėjau rankoje sugedusią roleto dalį). Malonus, pasitikėjimą įmone keliantis paslaugumas.

Gintautas Vaitoška

Rasa Žaliaduonienė

Likau labai patenkinta greitai ir kokybiškai atliktu darbu, ypač norėčiau padėkoti meistrui Rolandui už labai malonų, mandagų ir profesionalų darbą .Taip pat dėkoju mergnai kuri priėmė užsakymą ir visai komandai kuri prisidėjo prie roletų gamybos.Vadovai vertinkite tokius darbuotojus!!!

Rasa Žaliaduonienė

Vilma is Kauno

Labai noreciau padekoti Oksanai, Rolandui ir visai vadovybei uz supratinguma,malonu bendravima uz greita uzsakyma, nuolaidas. Nesitikejau, kad yra tokiu nuostabiu zmoniu, o ju yra butent roletai24.lt Rekomenduoju visiems !!!

Vilma is Kauno

Vilma Lynienė

Ačiū už greitą ir kokybiškai atliktą darbą.

Vilma Lynienė

Gintaras

Sveiki, Norėčiau padėkoti vadybininkui Vidui Samuoliui, kuris atliko darbus kokybiškai, labai greitai ir tvarkingai. Daugiau tokių darbuotojų. Vadovybė tokius darbuotojus turėtų saugoti ir skatinti, skatinti, skatinti

Gintaras

like

We work all over Lithuania!

stipriausi

gazele

Follow us

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

X
Nemokamas specialisto iškvietimas